Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Dzyń! Dzyń! Dzyń! – idą Święta – coś dla zagubionych w dżungli zakupowej – propozycje prezentów

Wybór prezentu na Boże Narodzenie nie jest łatwy – owszem, obdarowywanie kogoś bliskiego jest przyjemne, jednak zawsze jest ta kropla wątpliwości – czy prezent trafi w potrzeby i gusta obdarowanego. Cóż – nie mam kryształowej kuli i rozczaruję tych, którzy sądzą, iż przedstawię tu „prezent doskonały”. Tublu ma swoje pomysły do worka Św. Mikołaja, z których możecie skorzystać. Wszystkie nasze propozycje prezentowe znajdziecie w dziale POMYSŁ NA PREZENT – do wykorzystania nie tylko na Boże Narodzenie.
1 grudnia to wyjątkowy dzień na zakupy 🙂 Dlaczego? Dlatego, że tego dnia mamy DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY..sprawdź
Mam więc nadzieję, że spośród naszych propozycji wybierzecie coś dla siebie.

A to kilka przykładów na zachętę 🙂

Dla dzieci – giń lalko Barbie! Witaj wyobraźnio! (dla maluchów od 2 lat)

Dla tych, którzy dość już mają zabawek oczywistych w swym wyglądzie i zastosowaniu, dla pragnących pobudzić wyobraźnię i kreatywność swojego dziecka polecam szczególnie dwie pozycje.

Bilibo – typowa zabawka kreatywna, która rozbudza wyobraźnię dziecka. Jej prosta konstrukcja wbrew pozorom daje mnóstwo możliwości, sami się zdziwicie w jaki sposób dzieci potrafią się nią bawić. Więcej o Bilibo tutajTekturowe domki – każda dziewczynka marzy o domku dla lalek 🙂 Ja polecam domek w stylu Eco – tekturowy domek dla lalek, który można samemu ozdobić.
Więcej o domku tutaj.

Druga pozycja to Biały Domek KidEco o wymiarach 900 x 675 x 1280 mm – domek można ozdabiać samodzielnie w dowolny sposób.
Tekturowe domki to idealne rozwiązanie na długie, zimowe wieczory, na integrację całej rodziny, a przede wszystkim na rozwijanie wyobraźni naszych dzieci.

Praktyczny rodzic – prezent z misją 🙂

Dla osób, które uznają jedynie praktyczne prezenty proponuję – połączenie przyjemnego z pożytecznym – Plecaki i lunchówki Skip Hop, a dla maluchów Plecaczek LittleLife Animal Pack. Zabawne kształty i kolorowy design na pewno przypadną do gustu pociechom – zarówno lunchówki jak i plecaczki dostępne są w szerokiej gamie kolorów.
Coś dla dorosłych – aby wilk był syty i owca cała 🙂

Często bywa tak, że nie wiemy co zakupić – ostatnią deską ratunku jest tzw. „koperta”. Jednak radość z kopertowego prezentu jest umiarkowana. Nie zawsze mamy też pewność, iż „koperta” przemieni się w prezent. Idealnym rozwiązaniem jest KUPON NA ZAKUPY – teraz także dostępny w naszym sklepie tublu.pl. Oprócz oczywistej wartości siły nabywczej ma także wartości estetyczne 🙂 Ważność – 6 miesięcy, kupony dostępne wersjach 100, 200 (cena tylko 189zł) i 300(cena 279zł)zł.

Na koniec – coś dla grubszych portfeli 🙂

Rowerek biegowy Wishbone Bike – to nie jest zwykły rower 🙂 Pochodzący z Nowej Zelandii Wishbone Bike rośnie razem z dzieckiem, idealnie dopasowując się do etapu rozwoju malucha. Gorąco polecam! Więcej o rowerku tutaj


Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl