Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Z czym w Nowy Rok – czyli podsumowanie 2010

Czas szybko płynie … Często za szybko. Cały czas mam wrażenie, że dopiero co urodziła się Zojka tymczasem ona próbuje już składać swoje pierwsze zdania, poza tym wydaje mi się, że dopiero co wystartował mój sklep – a to minęło już kilka pracowitych miesięcy.

Jak mogę podsumować rok 2010? Cóż, chyba najlepszym podsumowaniem jest fakt, iż  tublu.pl otrzymał tytuł Sklep z Mądrymi Zabawkami 2010. W konkursie organizowanym przez Poradnik dla Kreatywnych Rodziców www.zabawkowicz.pl wzięło udział kilkaset sklepów. Do finału dostało się 10 spośród których internauci czyli wy 🙂 w głosowaniu wybrali właśnie moje Tublu.  Wszystko dzięki Wam!!
Nagrodą była kampania reklamowa na portalu zabawkowicz między innymi – lekko stresujący 😉 – film reklamowy. W roli głównej – reaktywowany duet antenowy, czyli dzielna Zoja plus moja osoba na dokładkę 🙂 Zapraszamy do obejrzenia. Wystarczy kliknąć na poniższe zdjęcie;)

Udało się nam również zgromadzić w ofercie całkiem sporo fajnych produktów, w zasadzie same fajne produkty 😛 Są to nie tylko akcesoria dla rodziców małych dzieci ale także całkiem sporo zabawek czyli tego, co dzieci lubią najbardziej!! Nasze zabawki to zabawki ze świata fantazji i wyobraźni. Zabawki pobudzające wszystkie zmysły dziecka.

A co z postanowieniami na Nowy Rok? Z doświadczenia wiem, że ciężko jest spełnić wszystkie obietnice, więc postanawiam tylko jedno – NIE SPOCZYWAĆ NA LAURACH. 🙂
No może jeszcze jedno…poprawić jakoś pakowania paczek bo to nasza zmora!

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl