Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Żadnego wpisu w czerwcu!

Jestem beznadziejną blogerką:) Ale musicie mi wybaczyć – wy którzy mimo wszystko tu zaglądacie, a dzięki google analitics wiem, że tak jest;)

A teraz krótko o tym dlaczego w czerwcu nie było żadnego wpisu!
Postanowiliśmy wyprowadzić firmę z domu;) i wynajęliśmy biuro – podręczny magazyn dla Tublu.

Od teraz  możecie odbierać swoje zamówienia na ul. Batorego 18/212 (na tyłach Pól Mokotowskich) w bliskiej okolicy metra Pole Mokotowskie. Oczywiście wcześniej najlepiej zadzwonić, żeby upewnić się czy jest ktoś w biurze.
Można tam obejrzeć większość produktów na żywo. Nie wszystko niestety zmieściliśmy co mamy w sklepie internetowym,  bo to tylko nasz podręczny magazyn i dość niewielki;) aczkolwiek jak dacie znać wcześniej,  co chcielibyście obejrzeć poinformujemy Was czy jest to już na Batorego a jeżeli nie ma w ciągu 1-2 dni przywieziemy to z magazynu numer dwa:)

ZAPRASZAMY!

Nie miałam nawet czasu zrobić porządnych zdjęć naszego biuro-magazynu 🙂 musicie się zadowolić tymi dwoma,  przynajmniej na razie;)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "Żadnego wpisu w czerwcu!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl