Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Nowości Skip Hop

Musimy po prostu podzielić się z Wami naszą radością. Kilka dni temu dotarła do nas długo wyczekiwana dostawa Skip Hopa a w niej mnóstwo fantastycznych nowości.

Szczególnie podobają nam się nowe lunchówki i plecaki Lisek i Słoń.

Sami popatrzcie czy nie są urocze?

Lisek ma słodką futrzaną lisią kitkę:) a słoń sztruksowe uszy:)

Poza tym zawitał do nas nowy kolor przewijaka Pronto. Dla wielbicieli czarnego jak znalazł, a wiemy, że jest ich całkiem sporo;)

Pojawiła się też dziewczyńska wersja kąpielowej zabawki DUNCK. Kąpielowe kaczki, które można wkładać jedną w drugą i do upadłego przelewać z jednej do drugiej wodę robią furorę wśród małych amatorów kąpieli od dawna. Teraz można je nabyć w wersji pomarańczowo-żółto-różowej. Popatrzcie jaka słoneczna kolorystyka – w sam raz na zbliżające się szaro -bure jesienne klimaty:)

Urzekła mnie jeszcze nowa torba do wózka duo – edycja limitowana Edgewood.

Torba jest pikowana, wcale nie wygląda jak torba dla Mam:) Ma też wykończenia ze skóry. Ja osobiście się w niej zakochałam od razu!

http://www.tublu.pl/Maluszek_w_podrozy/Plecaczki_dla_najmlodszych/Plecak_Zoo_Pack_Skip-Hop_Slon.html
Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl