Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Organizacja życia z Maluchem – przewijanie

Pojawienie się na świecie Dziecka wprowadza chaos. Każdy aspekt życia trzeba  na nowo zorganizować podporządkowując się nowemu  członkowi rodziny. Odtąd „rodzinna galaktyka” staje się „Malcocentryczna” – wszystko kręci się wokół naszej Pociechy.
Oczywiście – najlepiej już przed urodzeniem Dziecka  wygospodarować dla Niego kącik;) Idealnie gdy mamy pokój dziecięcyw – możemy tam gromadzić tony ubranek, zabawek i akcesoriów;)

Pamiętam, że ja miałam spory problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na pieluchy, chusteczki, kosmetyki – kremy, pudry, waciki itp. Dlatego tak bardzo podobają mi się poniższe organizery.

Pierwszy lubię przede wszystkim za to, że w komplecie jest mata do przewijania, poza tym za fantastyczną szufladkę, która bardzo przydaje się na wszelkie drobiazgi począwszy od patyczków do uszu  a skończywszy na ozdobach do włosów dla starszaka;)

Ten organizer na pieluszki i chusteczki występuje w 3 kolorach :  niebieskim, brązowym i różowym. Jego dodatkową zaletą jest niska cena w stosunku do jakości  – 139zł.

Drugie „porządkujące cudo”, które nam się spodobało to pojemnik Skip Hop Bin Go (występuje też w wersji BIG) –  w TUBLU korzystamy z niego nawet  biurze;) -służy  jako pojemnik na drobne przedmioty;)) Dziecko rośnie, a Skip Hop Bin Go pozostaje ciągle przydatny 🙂

Jego niewątpliwym plusem jest to,  że w każdej chwili można go złożyć do postaci płaskiego prostokąta.

Poza tym pojemnik ma dużo kieszonek oraz podziałkę wewnątrz (można w każdej chwili wyjąć i przechowywać większe przedmioty)

A tak prezentuje się na zdjęciu reklamowym;)

Na koniec – dla miłośników  nowoczesnego designu mamy jeszcze jeden pojemnik.

Wiele kieszonek, fajnych szufladek plus fajny wygląd. Dla mnie bomba:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl