Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Zabawki i akcesoria do kąpieli – przyjemna kąpiel

Kąpiel naszej córki, dzięki wiaderku Tummy Tub , wcale  nie była dla nas traumą – mogę nawet powiedzieć, że była  przyjemnością. Zoja zawsze lubiła się kąpać i obcować z wodą. Mam nadzieję, że  ta tendencja utrzyma się  jak najdłużej – wolałabym, żeby daszki kąpielowe i inne tego typu historie nas ominęły 😉 Póki co – Zoja w kąpieli może siedzieć bardzo długo. Zgromadziliśmy więc tony zabawek kąpielowych – oczywiście był z nimi kłopot po kąpieli. Na szczęście mamy organizer na zabawki do kąpieli Tubby. Zaczepia się go wygodnie za pomocą przyssawek do ściany nad wanną i wszystkie kąpielowe kaczki, kubeczki, puzzle piankowe, książeczki itd. mają już swoje miejsce. Tubby wykonany jest z siateczki i neoprenu – bardzo szybko wysycha.

Druga rzecz,  bez której ciężko byłoby nam się obyć w kąpieli to osłonka na kran. Dzieci  kąpiące  się już w wannie są narażone na twarde spotkanie z kranem. W celu zminimalizowania skutków zderzenia z kranem polecam użycie  osłonki na kran typu  Moby Jak dotąd,  na polskim rynku nie ma dużo tego typu osłonek, ale jesteśmy przekonani, że niebawem będzie więcej takich gadżetów. W Tublu, już niebawem,  oprócz wieloryba  będzie można nabyć także kaczkę, również marki Skip Hop:)

Sympatyczny Wieloryb wykonany z tworzywa odpornego na pleśń  chroni małą główkę przed uderzeniem w kran i  jest świetną zabawką. Niestety nie pasuje na wszystkie krany.

Do zabawy podczas kąpieli można użyć praktycznie wszystkiego – puste plastikowe butelki po płynie do kąpieli, plastikowe kubeczki, wiaderko.
Dzieci uwielbiają przelewać wodę z jednego pojemnika do drugiego.
Dlatego też świetnie sprawdzają się kaczki kąpielowe Skip Hop.
W komplecie są trzy kaczki miseczki, które nie tylko gwarantują świetną zabawę – mogą także służyć rodzicom jako polewaczki podczas mycia główki Malucha.

Na koniec coś  o naszym nowym kąpielowym odkryciu- myjkach:) Do tej pory  nie odczuwaliśmy potrzeby posiadania Myjki do kąpieli – myliśmy córkę ręką 🙂 Problem pojawił się gdy Zosia Samosia zaczęła przejmować inicjatywę – chciała wszytko sama robić . Wprowadzenie do rytuału kąpieli  myjki zwierzaka było strzałem w dziesiątkę – pucuje się teraz tak dokładnie jak nigdy wcześniej:)

Myjka jest wykonana z tkaniny frotte, można w nią włożyć rękę, a nawet potraktować jako pacynkę:) W komplecie z myjką otrzymujemy wygodny wieszak z przyssawką.

Łazienkowy haczyk, który jest w zestawie z myjką można nabyć także osobno. Komplet czterech kolorowych haczyków kosztuje 44zł.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "Zabawki i akcesoria do kąpieli – przyjemna kąpiel"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl