Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

List do Świętego Mikołaja – odsłona druga

Tak jak obiecałam wracamy z workiem pełnym pomysłów i pomysłowych prezentów. Ostatnio zapomniałam dodać, że podążając za tradycją amerykańską (w dobrych tradycjach zagranicznych nie ma nic złego) przy liście do Mikołaja koniecznie zostawcie szklankę mleka i ciasteczko. Niech się posili sędziwy staruszek.

Dziś zajmiemy się dziećmi nieco starszymi – już nie niemowlak, ale jeszcze nie starszak. Jeśli macie w domu tajfun energii to koniecznie wśród prezentów musi znaleźć się Bilibo. Wasza pociecha będzie mogła robić z kolorową muszelką co dusza zapragnie – kręcić się, bujać, siedzieć, chodzić, używać do zabawy w wodzie, piasku czy śniegu. Od dawna wiadomo, że im prostsza zabawka tym bardziej zainteresuje dziecko, gdyż nie narzuca żadnego schematu a pozwala tworzyć, wymyślać i konstruować. A do konstruowania polecamy zakupić dwie muszelki Bilibo i więcej i już będzie można je składać na wiele sposobów. Bilibo wspaniale wpłynie na rozwój waszego malucha pozytywnie wpływając na zmysł ruchu, równowagi czy przestrzeni. Muszelki Bilibo dostępne są w sześciu kolorach.

Gratka dla niejadka ale także i dla łakomczucha. Barwny, świąteczny zestaw naczyń Tum Tum Tiny.  W zestawie znajduje się talerz, miska, sztućce i kubek ze słomką. Naczynka mają innowacyjne kształty, odpowiednio wyprofilowane tak aby pomóc maluszkowi nabrać posiłek na widelec czy łyżkę. Po zestawieniu ze sobą sztućców pojawi się na nich wesoła postać – dziecko chętnie zjada a przy tym dobrze się bawi 🙂 Tak wspaniały zestaw może pomóc w nauce samodzielnego jedzenia.

Czy Twoja pociecha umie już chodzić? Jeśli nie to pomoże jej w tym rewelacyjny Oball Roller – pchacz z piłką. Będzie doskonałym kompanem na spacerach i rodzinnych wyprawach.  Firma Rhino Toys producent Oballi jak zwykle wykazała się pomysłowością – pchacz Oball Roller to nie jest zwykły pchacz 🙂 Raz jest pchaczem do chodzenia, biegania, podskakiwania a raz samą piłkę, którą tak jak wszystkie Oballe można gryźć, kopać, zgniatać. Tak wiele możliwości w w jednej zabawce 🙂  A żeby jeszcze bardziej rozweselić maluszka, wewnątrz Oballa znajduje się mniejsza piłka wypełniona kolorowymi kuleczkami, które podczas pchania grzechoczą.

A teraz drogie mamy coś dla taty i dla maleństwa, tak aby nic ich nie zaskoczyło na wspólnych spacerach.  Rewelacyjna torba Skip Hop Duo Deluxe Edition – każdy tata będzie chciał ją mieć. Jedenaście kieszeni i przegródek na butelki, pieluszki, zabawki ale także na telefon, przybory do pisania i dokumenty. Można nosić ją na ramieniu lub powiesić na rączkach wózka. Nowoczesny design przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, a i maluch będzie mógł w niej pobuszować w poszukiwaniu swoich ulubionych przysmaków.

Nie zapomnijcie, że nasz sklep Tublu.pl bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy, który już 30 listopada. 🙂 A już w kolejnym wpisie zajmiemy się wyłącznie starszakami.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "List do Świętego Mikołaja – odsłona druga"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl