Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

List do Świętego Mikołaja :) po raz trzeci

Starszaki to już dokładnie wiedzą co chciałyby dostać od Mikołaja. Zapewne bombardowane są przez reklamy telewizyjne czy sklepowe i często chcą coś tylko dlatego, że widziały to w telewizji. Ale rodzice nie powinni zawsze uginać się pod prośbami swoich smyków i podsuwać im zabawki oryginalne, stymulujące ich rozwój. Takie właśnie staramy się mieć w swojej ofercie:)

Zaczynamy 🙂

Niezwykła gra, które zasady za każdym razem mogą być inne, wymyślane przez najmłodszych. Żadne dziecko nie oprze się takiej możliwości 🙂 Bilibo game box firmy Active People to nowatorksa zabawka, napędzana dziecięcej fantazją. W skład zestawu wchodzi – 6 muszelek Bilibo mini, 36 żetonów oraz elastyczna kostka. Producent dołączył  książeczkę z pomysłami na zabawy ale my zachęcamy do wymyślania swoich zabaw, gier. Długie zimowe wieczory nie będą wam straszne gdyż Bilibo game box zainspiruje całą rodzinę, przyniesie wiele radości i pozwoli wspólnie spędzić czas. Takimi gadżetami pomagacie dziecku rozwijać wyobraźnię a także stymulujecie wiele zmysłów – wzroku, dotyku, koordynacji.

Mamy także świąteczny zestaw naczyń dla starszaków. Talerzyk, miska, sztućce i kubek w kolorowej oprawie, z zabawnymi postaciami i dodatkową gratką na sztućcach. Po złożeniu sztućców ukazują się na nich śmieszne postacie. Zestaw naczyń Tum Tum Trainee zawiera wszystko to co małe dziecko potrzebuje do samodzielnego jedzenia. Smyk będzie chętnie pałaszował wszystko z talerza aby jak najszybciej zobaczyć wesołą historyjkę znajdująca się na dnie.

2 w 1 – jeździk – bujaczek Wishbone Flip to zabawka, która zmieści się nawet w małym mieszkaniu. Nie wierzycie? A przecież ten nowoczesny konik na biegunach firmy Wishbone Bike, rośnie razem z dzieckiem dzięki transformacjom oraz pozwala np. kręcić się w miejscu. Całość wykonana z drewna brzozowego gwarantująca wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wyznaczone elementy przekręcają się i nasza pociecha szaleje pojazdem napędzanym nóżkami lub buja się wesoło na koniku na biegunach. Oryginalny design zainteresuje każde dziecko i sprawi wiele radości. Flip pozwoli dziecku rozwijać się fizycznie a także będzie doskonale stymulował zmysł równowagi.

Myślę, że teraz już nie ma wątpliwości i jest głowa pełna pomysłów co sprawić dziecku na Mikołajki. Mamy zajrzyjcie do naszego sklepu Tublu.pl jeśli poszukujecie jeszcze czegoś innego. Na bieżąco będziemy podsuwać różne pomysły i informować o nowościach. A teraz i ja idę napisać list do Świętego Mikołaja. Przypominam, że nasz sklep Tublu.pl 30 listopada 2011 bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy. To już tuż, tuż 🙂

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl