Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Nocnik Potty Pod – wrażenia na gorąco!

W czwartek przyjechała do nas nowa dostawa marki Prince Lionheart a w niej uwielbiane przez Was suszarki na butelki w wersji deluxe oraz w wersji mini😉 Ale nie o tym chciałam napisać, w nowej dostawie przyjechały też do nas nocniki o których już wspominała niedawno Ola o tutaj.

Widziałam oczywiście już wcześniej te nocniki na targach, w ciemno nie zdecydowałabym się na ich zakup do sklepu, ale było to dość dawno i po tym jak wczoraj je zobaczyłam byłam zaskoczona ich sporym gabarytem!:) Dlatego od razu bardzo skojarzyły mi się z mercedesem:) taki mercedes wśród nocników!  O nocniku Potty Pod można na pewno powiedzieć jedno – musi być bardzo wygodny dla Malucha. Sama go nie wypróbuje z wiadomych względów;) ale wyobrażam sobie, że dzięki temu, że jest on wykończony bardzo miękkim materiałem na pewno, żadnego Malucha nie rozboli od niego pupa nawet przy dłuższym „posiedzeniu”;) Nocnik jest przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesięcy i może służyć naprawdę długo ponieważ posiada regulację wysokości. Plus jest taki, że Maluchy, które nie mieszczą się w siatkach centylowych ze wzrostem tak jak np. moja Zojka, nie będą miały kolan pod brodą podczas siusiania.
Podoba mi się w nim też to, że nie ma konieczności podnoszenia całego nocnika żeby opróżnić jego zawartość wystarczy wyjąć miseczkę, wylać, oczyścić i gotowe:) Potty Pod posiada też specjalną nakładkę dla chłopców, która ma zapobiegać powstawaniu kałuży dookoła nocnika;)

Same plusy, no może jedyny minus za gabaryty – do małych mieszkań czy łazienek moim zdaniem nie bardzo się ten nocniczek nadaje.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 2 komentarze

Dyskusja na temat "Nocnik Potty Pod – wrażenia na gorąco!"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl