Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Historie butelkowe

Będąc w ciąży z Gabrysią byłam naturalnie pewna i nastawiona, że córkę będę karmiła piersią. Sporo czytałam o naturalnym karmieniu dzieci – o zaletach, metodach, sposobach. W moim otoczeniu spotykałam wyłącznie mamy, które właśnie w ten sposób żywiły swoje pociechy. Jako przezorna i zawsze ubezpieczona młoda mama postanowiłam jednak zainwestować w jedną butelkę – tak na wszelki wypadek. Z perspektywy czasu wiem, że wybierając taką a nie inną literaturę nie byłam przygotowana na pewne trudności jakie mogą mnie spotkać po drodze ale przy odpowiednim podejściu są do rozwiązania. Ale od początku – okazało się bowiem, że nie będę mogła i nie dam rady „wykarmić” mojej Gabki piersią. Długo o to walczyłyśmy, jednak różne względy niektóre niezależne od nas sprawiły, że musiałam podjąć decyzję o karmieniu córki mlekiem modyfikowanym. Jak okazało się w praktyce „nie taki diabeł straszny jak go malują”. W związku z tym w naszym domu pojawiło się mnóstwo różnych gadżetów – od butelek poprzez szczotki do

A teraz mogę się podzielić tym co naprawdę jest potrzebne. Oczywiście wybór odpowiedniej butelki to podstawa! Na rynku jest ich wiele od zwykłych po antykolkowe. Ja skusiłam się na taką z polecenia koleżanki i nie żałuję! Natomiast Waszą uwagę chciałam zwrócić na nietypową lecz naszym zdaniem bardzo fajną butelkę mimijumi.

Z całą odpowiedzialnością nazywam ją absolutnym hitem! Projektanci firmy mimijumi zadbali o każdy szczegół. Butelka ta dokładnie odwzorowuje pierś kobiety zachowując kolorystykę, fakturę i delikatność materiału tak aby była ona jak najbardziej naturalna. Butelkę można dostać w dwóch rozmiarach zabawnie kwalifikowanych jako dla „bardzo głodnego” dziecka o pojemności 240ml oraz dla „nie tak bardzo głodnego” maluszka o pojemności 120ml.
Butelki mimijumi są bardzo łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości. Zupełnie bezpiecznego dla małych dzieci z systemem odpowietrzającym, który zapobiega kolkom. Ustnik jest odwzorowaniem sutka dlatego stanowi jedną przykręcaną część do butelki. Oryginalny design butelek to dodatkowy atut:)
W związku z dużym natłokiem butelek, w naszej kuchni bardzo przydała się suszarka na butelki. Ja polecam wersję rozbudowaną, która pomieści kilka butelek i np. smoczki, bardzo ważne, żeby suszarka miała ociekacz.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest stojak, suszarka na butelki Splash firmy Skip Hop. W środku suszarki ukrywa się szczotka do butelek, która pomaga zachować czystość i odpowiednią dbałość o higienę butelek małego „ssaka” 😉 Stojak zajmuje niewiele miejsca ale jednocześnie jest bardzo pojemny gdyż może pomieścić do 9 butelek, a obrotowy system umożliwia łatwy dostęp. Suszarka posiada specjalną półkę na smoczki, nakrętki czy zaworki a wyjmowana tacka (ociekacz) ułatwia usuwanie nadmiaru wody. Suszarkę na butelki Skip Hop można myć w zmywarce.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 5 komentarzy

Dyskusja na temat "Historie butelkowe"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl