Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Czas na obiad

Będzie o jedzeniu o maluszkach i o zastawach dla najmłodszych smakoszy. Ale Dziś nie będę pisała o tym jak namówić Smyka do jedzenia bo produkty, które chcę Wam pokazać będą zachętą same w sobie.
Zaczynamy od ciekawostek, spójrzcie jakie cudo znalazłam w sieci. Wersja dla dziewczynek z ogrodowymi narzędziami – łopatka, grabka i motyczka. Dla chłopców łyżka i widelec wyścigówki oraz „spychacz”. Pewnie już nie możecie doczekać się aby dowiedzieć się co to takiego:)
Są to talerzyk i sztućce. Talerz jest odpowiednio wyprofilowany i podzielony na przegródki, na której każdy rodzaj potrawy znajdzie swoje miejsce. Dzieci będą zjadały ze smakiem wszystko co znajdzie się na tych wesołych gadżetach. Jestem pewna, że nawet niejadek skusi się przekąsić co nie co. Zresztą zobaczcie sami.

Te sztućce mnie rozbrajają:)

A tu wersja dla chłopców, obejrzyjcie:)

YouTube Preview Image

Takich zmotoryzowanych talerzyków nie mamy w naszym sklepie (UWAGA mała aktualizacja zestawy Constuctive Eating pojawiły się u nas..koparka i ogrodowe), ale za to mamy inne ciekawe zestawy talerzy i sztućców.  Na przykład marka Skip Hop dostarczyła Słonia, Zebrę oraz Biedronkę. Pozwól Szkrabowi wybrać sobie przyjaciela, z którym ze smakiem zje posiłek.

Smacznego:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "Czas na obiad"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl