Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Dostawka na doczepkę

Zaczynam poważnie myśleć jak zorganizować bliższą i dalszą naszą przestrzeń, w której na początku września zamieszka nowy, malutki członek rodziny 🙂 Swoją drogą już się nie mogę doczekać! A jeśli już o drodze mowa to właśnie do listy niezbędnych zakupów dopisałam – dostawkę do wózka.

Zamierzam zainwestować w dostawkę do wózka Buggy Board firmy Lascal i mieć nadzieję, że moja wówczas prawie dwuletnia córeczka zechce na niej podróżować oczywiście wtedy kiedy będzie tego potrzebowała. Pomysł takiego gadżetu jest naprawdę świetny dla rodziców dwójki dzieci. Zalet jest wiele a nawet widzę same zalety (choć jeszcze nie testowałam osobiście ale jak to zrobię nie omieszkam się podzielić wrażeniami).

Zacznę od montażu – dzięki systemowi Easy Fit, dostawkę Buggy Board można przymocować do wózka w kilka minut, bez użycia narzędzi. Easy Fit pozwala na przymocowanie, odczepienie, wypoziomowanie czy dopasowanie dostawki.
Buggy Board jest przystosowany do mocowania na kwadratowych, okrągłych lub owalnych rurkach, różnego typu wózków – od spacerówek przez bliźniacze do wielofunkcyjnych. Firmy Lascal zapewnia, iż dostawka pasuje do 99% dostępnych wózków. Platforma dostawki w znacznej części pokryta jest materiałem  antypoślizgowym a jej wysokie położenie nad ziemią nie przeszkadza w prowadzeniu wózka. Gdy nie jest używana w danej chwili można ją podnieść do góry zwiększając jeszcze bardziej swoją wygodę. Po szczegółowe dane techniczne i wymiary zapraszam na naszą stronę:)

Zanim o kolorkach 🙂 to jeszcze o rozmiarach. Producent dostawek firmy Lascal proponuje dwa rozmiary Buggy Board: Maxi oraz  Mini – dostawka w rozmiarze Mini przeznaczona do lekkich spacerówek typu Maclaren (nie wychodzi poza światło spacerówki). Pełna lista wózków pasujących do Buggy Board Mini tutaj

Modne mamuśki mogą wybrać Buggy Board w kolorze niebieskim, czerwonym lub czarnym. Dostawka firmy Lascal zapewni dzieciom komfort podróżowania czy spacerowania a także zadba o ich bezpieczeństwo przy ruchliwej ulicy czy w tłumie. Zmęczony starszak w każdej chwili będzie mógł podróżować z młodszym rodzeństwem i cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl