Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Nocniczek Pourty – recenzje klientów

Nocnik Pourty to nowość na Polskim rynku, postanowiliśmy zapytać naszych klientów jak podoba im się ten produkt, zobaczcie co nam powiedzieli.

Zobaczcie co o nocniczku napisała p. Kinga Andrzejewska mama Daniela

Pierwsze wrażenie – dość wąski – szybko okazało się mylne. Syn bez problemu usiadł na nim wygodnie. Nocnik jest stabilny, z wysokiej jakości plastiku. Okazał się idealnym rozwiązaniem dla chłopca, dzięki wysokiej osłonce z przodu. Duża odległość między ciałem, a brzegiem nocnika, gwarantuje, że nie zastaniemy mokrej podłogi dookoła nocnika, co zdarzało nam się przy innym modelu. Nocnik został „poświęcony” w obu kwestiach, a więc czas na sprzątanie 🙂 Tak jak zapewnia producent, dzięki specjalnemu odpływowi, wylewanie jest proste, ani jedna kropla nie pociekła po nocniku. Odpływ ma dla mnie jeszcze jedną wspaniałą funkcję 🙂 Pozwala podejrzeć czy „już po”, co oszczędza dziecku ciągłego zaglądania, a tym samym przeszkadzania 🙂
Jak dla mnie jest to produkt na 6+ (w skali od 0-6) bo dzięki swojej prostocie jest genialny 🙂

p. Ewelina Nijaki

Nocnik jest super!, b.dobrej jakości, wyprodukowany w Anglii. Na starym nocniku synek nie raz się przewrócił bo plastik byl za miękki, na POURTY siedzi stabilnie. Mega plus rowniez za łatwość czyszczenia . Polecam z czystym sercem!’ Mogę jeszcze dodać, że jest zgrabny i estetyczny i że zbiera pochwały ilekroć go komuś pokazuję, szczególnie jak inni widzą jak łatwo, szybko i czysto się go opróżnia.

A na koniec Dawidek syn p. Marcina Ptasznika, któremu testowanie nocnika wychodzi coraz lepiej:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "Nocniczek Pourty – recenzje klientów"

  • Madzia pisze:

    To i ja dodam cos od siebie- Dobrze, że mnie Pani namówiła, Pani Karolino. Przy pierwszym dziecku męczyliśmy się z paskudztwem, które uciekało Ani spod pupci. Brunowi za Pani namową postanowiliśmy kupić ten nocnik i to był strzał w dziesiontke. Najfajniejsze jest to, ze nasz Brunek lubi wylewać swoje siuski, a w tym nocniczku jest to bardzo łatwe. Świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie. Jeszcze jakby był z 10 zl tańszy to już w ogóle by był ideał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl