Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Na przekór ;)

A my w tym roku odwrotnie, przewrotnie i na przekór nie wyjeżdżamy na majówkę. Mamy zamiar spędzić ją w naszym dużym mieście. I choć pewnie atrakcji będzie bez liku my planujemy swoje 🙂 Wybieramy się do ZOO. To na pewno będzie niesamowita przygoda dla Gabki. Ostatnim razem krzyczała głośniej niż lwy i małpy razem wzięte – oczywiście ze szczęścia. Po tej wycieczce planuję zabawę w teatrzyk. W naszym sklepie jest do wyboru kilka zestawów filcowych kukiełek firmy Zuzu Toys, które będą naszymi rekwizytami. Pobawimy się zwierzętami z sawanny dzięki, którym będziemy mogli miło wspominać wycieczkę do ZOO i opowiadać swoje historie.

Kolejny majówkowy dzień planujemy spędzić na basenie. No może nie cały dzień ale kilka brodzików i mini zjeżdżalni na pewno będzie należało do nas. Zabieramy „magiczną” kamizelkę Float Jacket i idziemy pływać. Kamizelka firmy Splash About to naprawdę super-wynalazek. Chroni przed wyziębieniem i słońcem ale to co najważniejsze zapewnia pływalność. Jej przeznaczenie to pomoc w nauce pływania – przy pomocy 16 łatwych w użyciu, wyjmowanych pływaków bardzo szybko dostosujemy poziom wyporności kamizelki do potrzeb Smyka. A mały uczeń będzie zachwycony takim rozwiązaniem.

A tak w ogóle to mamy zamiar aktywnie spędzić majówkę, cały maj i nie tylko 🙂 I tu potrzebny będzie pojazd. Myślimy nad kupnem rowerka biegowego, podoba nam się też  jeździk Radio Flayer Classic Tiny Trike. Idealnie wyważona czterokołowa konstrukcja, specjalnie wyprofilowane siedzisko, chromowana kierownica z ergonomicznymi rączkami oraz dzwonek sprawiają, że Maluszek czuje się bezpiecznie i komfortowo. Mobilnie zwiedza park i cieszy się słonkiem. Kolor czerwony na pewno nie zostanie nie zauważony.

A wy na czym lubicie śmigać?:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl