Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Iiamo – nareszcie w Polsce, a także w tublu;)

W końcu się doczekaliśmy – butelki Iiamo!! O tej sprytnej samopodgrzewającej się butelce pisałam jakiś czas temu na blogu, dokładniej tutaj, przez dwa lata wypytywali się mnie o nią klienci aż w końcu pojawiły się tego lata w Polsce, a także pojawiły się u nas w sklepie.

Cieszę się podwójnie dlatego, że uwielbiam gadżety dla aktywnych rodziców lubiących podróżować z dzieckiem (liczą się zarówno te duże jak i małe podróże np. do znajomych;)), a także dlatego, że dowiedziałam się, że niebawem będzie można także dokupić do tych butelek denko, które z samopodgrzewającej się butelki uczyni ją zwykłą butelką do karmienia i tym samym spowoduje, że będzie jeszcze bardziej funkcjonalna.

Ale do rzeczy zacznijmy od tego po co w ogóle jest butelka Iiamo i dlaczego jest taka droga;)
Butelka Iiamo Go to pierwsza na świecie butelka, która ogrzewa posiłek do temperatury 37 stopni C w około 4 minuty bez użycia zasilania zewnętrznego i  utrzymuje ją nawet do 20 minut.
W praktyce wygląda to tak, że do butelki trzeba dokupić specjalne wkłady jednorazowe, wkłady są pakowane po 5szt, po włożeniu wkładu do butelki zaczyna się dziać magia;) i mleczko staje się ciepłe. Butelka ta nie jest zatem przeznaczona przynajmniej na razie do stosowania na co dzień (przynajmniej do czasu pojawienia się denek o których pisałam wyżej), ma ona głównie służyć podczas pobytu z maleństwem poza domem w sytuacji kiedy akurat nie mamy możliwości podgrzać mleka w żaden inny sposób. Na przykład wybraliśmy się do lekarza czy na zakupy i nieco przedłużyła nam się wizyta, dziecko płacze bo jet głodne..wyciągamy Iiamo i mamy problem z głowy:)

Poza walorami użytkowymi musicie przyznać, że butelka do karmienia Iiamo jest wyjątkowo piękna! Swój fantastyczny kształt i wygląd zawdzięcza ona znanemu na całym świecie projektantowi  Karimowi Rashidowi, jest to jeden z najbardziej znanych twórców swojego pokolenia, który współpracuje z takimi markami jak Audi, Samsung czy też Armani.

Do butelek można dokupić smoczki o różnym przepływie, dostosowane do wieku Dziecka. W komplecie z butelką jest jeden smoczek o najwolniejszym przepływie.

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl