Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Maty Prince Lionheart PlayMAT

Dotarła do nas wczoraj dostawa mat GIGANT;) amerykańskiej marki Prince Lionheart. Maty PlayMat to zupełna nowość! Bezpiecznych mat piankowych nie jest dużo na rynku, więc cieszymy się, że dołączyła kolejna – cenowo dużo tańsza od Maty Playspot Skip Hopa. Nie można ich jednak moim zdaniem do końca do siebie porównać, ponieważ mata Skip Hop to typowa mata piankowa – dość gruba (około 1,2 cm grubości), natomiast PlayMAT jest grubości karimaty. Poza tym PlayMAT jest w jednym kawałku (Playspot składa się z elementów – kwadratów, kółek i łączników). To, że PlayMAT jest jednym kawałkiem może być dla jednego użytkownika plusem dla innego minusem – nie nam to oceniać:) Jeżeli miałabym to oceniać ze swojej perspektywy dla mnie plusem byłoby na pewno łatwiejsze czyszczenie, a minusem to, że po rozłożeniu maty widać zgięcia, które powstały podczas gdy była ona złożona.

Generalnie matę PlayMAT oceniam pozytywnie. Podoba mi się to, że jest naprawdę duża – 1,76 x 1,98cm.
Podoba mi się także to, że jest dwustronna – z jednej strony jest motyw  farmy, podwodnego świata lub zwierzątek wraz z alfabetem (w zależności od wybranego wariantu), a z drugiej strony występuje zawsze miasteczko z ulicami – świetna sprawa nie tylko dla chłopców, także dziewczynki na pewno wykorzystają tę stronę maty do swoich zabaw. Dodatkowym plusem jest cena maty – kosztuje tylko 129zł oraz to, że jest zapakowana w torbę z rączką dzięki której można ją zabrać ze sobą na wakacje czy do dziadków. Myślę, że mata może też spokojnie robić za „koc” z dobrą izolację i być wykorzystywana podczas zabaw w ogrodzie czy też na pikniku. Dobra wiadomość jest taka, że na żywo kolory na macie są dużo ładniejsze niż na zdjęciach – szczególnie tyczy się to tej części z ulicami. Maty przeznaczone są dla dzieci od urodzenia (taka informacja znajduje się na opakowaniu) i są wykonane z pianki EPE.

Wszystkie kolory mat PlayMAT możesz obejrzeć tutaj

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl