Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Nowości Skip Hop – Grudzień 2012

Jedna z najpopularniejszych w naszym sklepie marek, którą cechuje szeroki asortyment, znowu poszerzyła swoją ofertę o kolejne fajne produkty- mowa oczywiście o amerykańskiej marce Skip Hop. Wśród nowych produktów marki znajdziemy zupełnie nowe linie produktowe – takie jak np. zabawki z drewna czy też  zagłówki dla dzieci, które na pewno przydadzą się podczas podróży, a także nowe wzory starych sprawdzonych produktów takich jak torby do wózków, naczynia z melaminy czy też plecaczki dla dzieci.

Bardzo przypadły nam do gusty nowe wzory z serii ZooWzór Kotek (idealny kompromis dla mam i córek –  znienawidzony przez mamy różowy, a tak kochany przez małe księżniczki został przełamany pomarańczem i żółtym co moim zdaniem zaowocowało całkiem przyjemną kombinacją kolorystyczną).  Wzór Żyrafa – uniwersalny i bardzo sympatyczny – nadaje się zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki.

Dla uzupełnienia serii naczynek z melaminy pojawiły się idealnie pasujące do małych rączek sztućce. Sztućce są dobrze wyważone z antypoślizgowymi  szerokimi uchwytami, małe łapki z łatwością powinny sobie z  nimi dać radę.

Wśród Skip Hopowych nowości znalazły się także zabawki drewniane – pod choinkę będą jak znalazł.

Są wśród nich klocki, puzzle, przekładanka, a nawet zabawka do ciągnięcia. Dużo z nich jest z motywem popularnych sów.  Można nimi obdarować dzieci w wieku od roku do około 2 lat. Wszystkie zabawki wykonane są z drewna bardzo dobrej jakości i zostały pomalowane ekologicznymi farbami.

Wszystkie nowości Skip Hopa możecie już podziwiać na naszej stronie, dostawy spodziewamy się w ciągu kilku dni! My już wiemy jakie są cudne, ponieważ mieliśmy je okazję podziwiać na targach w Kolonii Kind and Jugend we wrześniu tego roku:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 1 komentarz

Duskusja na temat "Nowości Skip Hop – Grudzień 2012"

  • Anke pisze:

    I read a lot of interesting content here. Probably
    you spend a lot of time writing, i know how to save you a lot of time,
    there is an online tool that creates high quality, google friendly posts in seconds, just search in google – laranitas
    free content source

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl