Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

LittleLife czyli najfajniejsze plecaki dla Maluchów i nie tylko

LittleLife to jedna z najstarszych marek w naszej ofercie, zawsze żałowałam że nie jesteśmy jej dystrybutorem…aż w końcu udało się:) Od prawie 2 miesięcy mamy przyjemność być dystrybutorem tej marki.

W ofercie LittleLife jest naprawdę sporo fajnych produktów chciałam jednak dzisiaj przybliżyć Wam plecaki tej marki.

Dzielą się one na 3 grupy:

Plecaczki dla dzieci od roku w górę (do około 1-4 lat)

Plecaczki Little Life Animal Pack

 

Plecaczki dla dzieci powyżej 4 lat

Duże plecaki LittleLife Animal Pack

Plecaczki Alpine – stylizowane na outdoorowe

Plecaczek Alpine 2

 

Plecaków dla dzieci na rynku jest mnóstwo jednak my uparcie twierdzimy, że plecaczki LittleLife są inne, wyróżniają się spośród produktów konkurencyjnych nie tylko jakością wykonania ale także unikalnym patentem jakim jest smycz bezpieczeństwa, którą w razie potrzeby rodzic może doczepić do plecaka i mieć swoje Dziecko pod kontrolą – chodzi oczywiście o bezpieczeństwo Malucha. LittleLife jako pierwszy zaproponował tego typu rozwiązanie  – smycz bezpieczeństwa w połączeniu z pasem piersiowym sprawia, że plecaczka LittleLife można używać jako szelek np. podczas nauki chodzenia. Maluch uwiązany na smyczy może się źle kojarzyć:) ale z doświadczenia wiem, że dzieci reagują bardzo pozytywnie na tego typu „uprząż”. Plecak ze smyczą bezpieczeństwa najczęściej przydaje się podczas wyjść na zakupy czy na imprezy masowe (festyny, koncerty), a także gdy mamy pod opieką więcej niż jedno dziecko w podobnym wieku (rodzice bliźniąt często decydują się na plecaki LittleLife) lub gdy znajdujemy się w miejscu gdzie z reguły jest chaos i dużo ludzi np. dworce kolejowe, autobusowe czy też lotniska.
Plecaczki dla najmłodszych dzieci mają smycz w komplecie natomiast te dla starszych nie aczkolwiek nadal jest możliwość przypięcia takiej smyczy jednak trzeba ją osobno dokupić.
Czym jeszcze plecaczki wyróżniają się spośród konkurencji? Każdy plecak ma w środku miejsce na wpisanie danych małego właściciela, oprócz tego małe plecaki z serii Animal w większości mają w ukrytej kieszonce na górze plecaka wodoodporny kapturek na główkę dziecka.

 

 

Plecak Littlelife Animal Pack z kapturkiem

Plecaczek Animal Pack jest niewielki – pojemność 2 litry, ale mieści się w nim wszystko czego potrzebuje 2-3 latek:) Zobaczcie niżej.

 

Co pomieści plecak LittleLife

Wszystko co widzicie po lewej stronie, czyli bidon, mała zabawka i dwa pojemniczki na przekąski zmieściły się w plecaczku, po zapakowaniu wyglądał tak na zdjęciu po prawej stronie:)

W dużym plecaku LittleLife mieści się oczywiście odpowiednio do wieku noszącego o wiele więcej:) Duży plecak ma pojemność 6 litrów:)

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: 2 komentarze

Dyskusja na temat "LittleLife czyli najfajniejsze plecaki dla Maluchów i nie tylko"

 • An. pisze:

  WOOOOW jakie one są świetne. Wpisuję na listę must have.

 • In the lower Twenty four states, gray youpron hhave been hunted to in the vicinity
  of extinction, thouhh several populations survived and the ike
  have since been recently reintroduced. Laughter can increase learning aand retention as both sides of the brain are stimulated and when kids are
  enjoying themselves while leaqrning tend to learn and retain more of what is being
  taught. Another great thing about online
  games is that you get to interact with other gamers.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl