Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Nic, tylko na plażę!

 

Ciepłe majowe dni sprzyjają częstym spacerom z dzieckiem. Niekiedy też decydujemy się na wyjazd z nim poza miasto, nad wodę, gdzie podczas weekendów możemy popluskać się w wodzie razem z naszym bobasem. Zdarzają sie też i dalsze wyjazdy: nad polskie ale też zagraniczne morze.

Wtedy na pewno warto mieć przy sobie odpowiednie „oprzyrządowienie”. Dla kogo? Dla dziecka oczywiście!

 

Poncho na plażę

 

O plażowym niezbędniku pisałam już wcześniej – o tutaj. Dziś natomiast chciałabym Wam przedstawić nieco inne propozycje zabawek. Wielu z Was zada pewnie pytanie, z jakim spotykam się na co dzień w moim sklepie: czym mogą się różnić pod siebie zabawki do piasku od tych na plażę? Otóż wcale mają się nie różnić! Powinny to być uniwersalne zestawy do zabawy na placu zabaw czy w nadmorskich kurortach. Jednak i tak zawsze będę powtarzać, że fajna zabawka to taka, która spodoba się naszemu dziecku – i niekoniecznie będzie zabawką typową.

Takie są na pewno zestawy na plażę od B.Toys – w ich skład wchodzą takie zabawki jak: wiaderka, sitka, łopatka, grabki czy konewki, które swoim kształtem zachwycają najmłodszych. Zapakowane w wygodne torby, lub po prostu do plażowego wiaderka. Zestawy różnią się także – co ułatwia wybór – sposobem ich przeznaczenia. Bo choć wszystkie są na plażę, to jednak ‚odbiorców’ mogą mieć różnych. I tak coś dla siebie znajdzie na pewno mały budowniczy, dla którego jest przeznaczony plażowy zestaw z wywrotką lub zestaw z ciężarówką oraz mały murarz, którego być może pierwszą pasją będzie własna piaskowa kielnia. Ogrodnictwo ostatnio jest też w modzie, stąd w naszym zestawie wózek przypominający taczki:)

Ale by nasz maluch nie czuł się strasznie standardowo (standardy też nudzą) może sobie zrobić fikcyjny (albo prawdziwy – jeśli woli) piknik, korzystając z zestawu piknikowych naczyń dla dzieci. Wyposażony w talerzyki, miseczki oraz kubki z pewnością chętnie zje na nich swoją przekąskę.

Z takimi piaskowymi zestawami nasz maluch na pewno nie będzie się nudził. Za to wybuduje przepiękny zamek, który podziwiać będziecie mogli na pamiątkowych fotografiach:)

Bez tytułu

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl