Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Zabawa w sklep

 

Bawiliście się kiedyś w sklep? Albo w gotowanie? Założę się, że tak, i to niejeden raz;) Najprostsza z możliwych i najlepsza w zimne wieczory. No i zapewniająca rozrywkę oraz forsująca czas w stu procentach.

Tublu zatęskniło za zabawą w sklep, i dlatego w swoich nowościach ma coś naprawdę super!

 

th_618x500x96_w08954

 

 

Na przykład… pączki! A obok nich zabawkowy tortkrem czekoladowy, a nawet – śmiejżelki! Wszystko to od firmy, która po brzegi wypełnia regały minimarketu naszego dziecka – czyli ErziKolorowe produkty i akcesoria kuchenne tej marki to nie lada gratka dla każdego malucha. Do złudzenia przypominają prawdziwe artykuły spożywcze, dzięki czemu zabawa jest jeszcze atrakcyjniejsza. Bo któż nie chciałby się bawić, gdy w zanadrzu pudełko Toffifeemuffinki czekoladowe ciastka w puszce? Podejrzewam, że i niejeden dorosły miał by z tego mega frajdę;)

 

erzi

 

Żeby w pełni wyeksponować swój ‚sklepowy’ autorytet Erzi przygotowało także dla maluchów komplet do zabawy w gotowanie, składający się m.in. z koszyków, owoców-zabawek, warzyw (najzdrowszych na świecie, rzecz jasna!) oraz produktów typu: pieczywo, masło, mleko, a nawet… sól 😉 I by było jeszcze przyjemniej – te wszystkie produkty będzie można zapakować do najprawdziwszego sklepowego wózka, który podobnie jak te w porządnych hipermarketach ma siedzenie dla misia lub lalki 😉

Skip-hop do tego z kolei dokłada świetne zestawy jedzeniowe – dzięki nim nasz bobas może delektować się posiłkiem, bo i fajny do tego ma ekwipunek. Jest i dziecięcy talerzyk, miseczka, śliniak oraz sztućce. Wszystko wykonane z trwałej melaminy – wprost idealne na pierwsze samodzielne spożycie posiłku;)

 

 

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl