Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

W czasie deszczu dzieci się nudzą…

 

…ale nie oznacza to, że niechętnie wychodzą na dwór! Nawet jeśli pada, nie jest to w stanie popsuć zabawy na – było nie było – świeżym podwórku. Tysiące kałuż do przeskoczenia, ucieczki przed deszczem – wtedy frajdy jest najwięcej:)Co zrobić, by było jej całe mnóstwo? Nic bardziej prostszego! Zadbać o otoczkę tych dni, kiedy zmrok zapada szybciej, a jedyny moment na super-zabawę to spacer powrotny ze szkoły do domu.

 

th_500x500x96_w015488

 

Na jesienne spacery w deszczu obowiązkowe jest się ciepło ubrać i zaopatrzyć w wysokie i wygodne kalosze. Fajnie jest mieć jednak super płaszczyk przeciwdeszczowy: chroniący przed zimnem, a przede wszystkim samym opadem. Jak zwykle niezawodna okazuje się w tej materii firma Skip Hop – czyli firma „od wszystkiego”. W tym wypadku zaprojektowała ona niezawodny płaszczyk dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia (dostępny właściwie w trzech rozmiarach). Mimo, iż wykonany z cienkiej i lekkiej tkaniny, zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem. Jest też stosunkowo luźny, dzięki czemu zmieszczą się pod nim grubsze ubranka. Taka kurteczka przeciwdeszczowa to komfortowa sprawa – głębokość każdej kałuży zostanie zmierzona, a ciuszki nietknięte.

 

th_600x600x90_w0pr_image_5813

Oprócz płaszczyka każde dziecko marzy także o zabawnej parasolce. Nie wiem, co takiego w sobie mają te akcesoria, ale bezsprzecznie windują one dumę dziecka minimum o kilka punktów. Parasolka od Skip Hop nie dość, że jest lekka, to jeszcze dostosowana do małych rączek dziecka. Przy tym – dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, chroni przed deszczem i chłodnym wiatrem.

A gdy wieje jednak nieco bardziej niż zwykle polecamy bidony. Te od Alfi to bidony z termoizolacją, sprawdzające się właśnie na wycieczkach oraz na spacerach. Zatrzymują one nie tylko ciepło danego napoju, ale także jego naturalny smak.

Wiadomo jednak, że po intensywnych spacerach się głodnieje. A ciepły posiłek to podstawa w zdrowym odżywianiu malucha. Można więc wykorzystać chwilę, gdy nasze dziecko już będzie zmęczone liczeniem kałuż (dziesięć to już całkiem sporo:)) i poczęstować go jakimś dobrym daniem prosto z termosu do posiłków od Skip Hop oczywiście. Kolorowe termosy na pewno przyciągną Twojego malucha, a już na pewno z takiego obiad będzie mu baaardzo smakował:)

 

termos do posiłków

Termosy do posiłków od Skip Hop to pudełeczka idealnie utrzymujące temperaturę posiłku oraz jego jakość, które podtrzymują aż do kilku godzin. Dodatkowo dołączony jest do nich łyżko-widelczyk .

Sami widzicie – spacer z Tublu siłą rzeczy nie może być nudny!

 

 

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl