Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Najlepsze pod choinkę!

 

Już niedługo Gwiazdka. Ulubiony czas naszych małych pociech. Świąteczny klimat czuć już  wszędzie. Świątecznie ozdobione galerie handlowe, sklepy, ulice…

5

 

Nic tak nie uzupełnia rodzinnie spędzonych świąt jak prezenty! Oczywiście najbardziej liczą na nie dzieci. Dla dwulatka są one wprost dopełnieniem do ubranej choinki. Dlatego Tublu proponuje kilka wspaniałych zabawek, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach naszych pociech.
Trafionym prezentem okaże się namiot Tipi niemieckiej firmy Haba. Doskonale sprawdzi się w pokojach naszych dzieci. Jest bajecznie kolorowy, wykonany z doskonałych materiałów. Namiot będzie świetnym miejscem do wszystkich zabaw. Można go również ustawid w ogrodzie, więc cały rok zabawa gwarantowana. Wyposażony jest w specjalne rurki podporowe.

 

A dla aktywnych dwulatków proponujemy rowerek biegowy PUKY RML. Firma ściśle współpracuje z terapeutami ruchu, a także pediatrami. Marka PUKY gwarantuje najwyższe bezpieczeostwo. Wszystkie pojazdy poddawane są regularnym testom. Wszystkie pojazdy charakteryzuje najwyższa jakośd jak i design, który jest jednocześnie modny i przemyślany pod względem bezpieczeostwa i dopasowania do potrzeb dzieci. Kupując rowerek biegowy uczymy aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Obecnie wiele dzieci, ze względu na zmiany stylu życia pozbawionych jest aktywności fizycznej. Rowerek rozwija zdolności psychiczne, trenuje pewnośd siebie i co najważniejsze sprawia ogromną radośd. W każdym wieku aktywnośd fizyczna wspomaga rozwój intelektualny i społeczny. Rowerki są bardzo bezpieczne gdyż charakterystyczna cecha jest rama z niskim przekrokiem z podnóżkiem. Kierownica jak i fotelik można dopasować do wymaganej wysokości.

 

6

 

A dla naszych małych muzyków przydatne będzie Pianinko kotek kanadyjskiej marki B.Toys. Pianinko w kształcie kotka z mikrofonem na pewno przypadnie maluchowi do gustu. Maluchy będą mogły grad, nagrywaći później odtwarzać swoje pierwsze kompozycje. Czym charakteryzuje się pianinko? Odtwarza 20 znanych piosenek, brzmienie 5 różnych instrumentów i 5 różnych rytmów muzycznych i dodatkowo 7 zabawnych „kocich” melodii. W zestawie znajduje się również książeczka z tekstami, co ułatwi naukę języka anielskiego. Dzięki przyciskowi stop można natychmiastowo uciszyć zabawkę. Zabawka posiada również funkcję automatycznego wyłączania się kiedy nie jest używana przez dłuższą chwilę.

 

Kolejnym prezentem pod choinkę będzie drewniany, składany samochód Djeco-Bolid. Jest on bardzo kolorowy, więc już tym zachęca do zabawy. Można go składać na różne sposoby. Z jednego auta powstaje kilka kombinacji, dzięki czemu mamy pewnośd, że zabawka nie znudzi się dziecku. Pobudzając kreatywność dziecko stworzy swój własny model, którym będzie mogło się bawić całymi dniami. Autko składa się aż z 10 elementów.

 

Prezenty pod choinką zawsze wywołują ogromną radość. Ważne jest jednak to,by było to coś co nie tylko będzie służyło do zabawy lecz także rozwijało umiejętności dziecka oraz pobudzało jego kreatywność. A jak wiadomo – to przecież przez zabawę nasz maluszek uczy się najszybciej!

 

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl