Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Kolorowe kredki, w pudełeczku noszę :)

Każdy rodzic dba o poprawny rozwój swojego dziecka. Stara się zapewnić wszystkie potrzebne gadżety, umożliwiające szybką naukę i poznawanie świata w łatwy i przyjemny sposób. Nie należy zapominać, że pożyteczne najlepiej łączyć z przyjemnym. Warto pomyśleć także o urozmaiceniu zabaw naszego dziecka. Bo przecież ile można bawić się nudnymi, starymi zabawkami? 🙂

1

Nie trzeba wielkich zmian, by dziecko polubiło naukę i czas, który poświęca na rozwój swoich umiejętności. Czasem warto zrezygnować z tradycyjnych produktów dostępnych na rynku, zastępując je bardziej kreatywnymi przedmiotami. Niewątpliwie taką alternatywą dla standardowych  kredek okażą się kredki Crayon Rocks. Wykonane ręcznie, w 100% z wosku z soi, dzięki temu są całkowicie naturalne i bezpieczne dla środowiska. Kształtem przypominają kamyki, co zapewne pobudzi wyobraźnię naszego dziecka. Dzięki swojej formie wspomagają rozwój motoryki małej u dziecka, czyli rozwijanie sprawności dłoni i palców najmłodszych. Podstawowym ćwiczeniem motoryki małej jest chwytanie. Warto dbać o sprawność ruchową dłoni, gdyż  stanowi to znakomite przygotowanie ręki do nauki pisania. Kredki CrayonRocks polecane są przez nauczycieli oraz terapeutów, ponieważ ich owalny kształt zmusza dziecko do odpowiedniego ich trzymania. Są tak bardzo napigmentowane i oddają tak intensywny kolor, że każdy rysunek stanie się dzięki nim małym dziełem sztuki.

pr_image_7072

Kredki mają aż 16 kolorów, co umożliwia stworzenie niepowtarzalnych prac. Idealnie sprawdzą się  do malowania dużych powierzchni. Ich zaletą jest wydajność i wytrzymałość – można nimi rysować, rysować i rysować, a końca nie będzie widać! Kredki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. W kształcie przypominają bardzo kreatywne „kamyki”, ponieważ mogą służyć również podczas wielu innych zabaw – na przykład idealne okażą się do przyjemniej nauki liczenia. Pobudzając wyobraźnię, dziecko może układać różne mozaiki, figury geometryczne, kwiatki, samochodziki i co tylko zapragnie. Są zapakowane w materiałowy woreczek, który ułatwi przechowywanie.

Dzięki kredkom Crayon Rocks nauka będzie przyjemna i łatwa, a zabawa stanie się okazją na stworzenie niesamowitych rysunków. Niech świat dziecka nabierze kolorów!

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl