Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Childhome :)

Co to takiego? Krzesełka do karmienia! W dodatku to super krzesełka, niezastąpione, gdy nasz maluch „nie ma czasu” na posiłki:)

3

Jedzenie w nich jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.  Firma CHILDHOME oferuje dwa modele. Jednym z nich jest model Lambda. Swobodnie można regulować wysokość krzesełka, dzięki temu dopasuje się do różnych wysokości blatów. Co lepsze, jego regulacja wcale nie jest trudna – wystarczy nacisnąć klipsy i przełożyć siedzisko  lub podnóżek na pożądany poziom. Bezpieczeństwo  zapewnią pasy, a  szerokie siedzisko zagwarantuje wygodę i komfort  podczas posiłków. Krzesełko Childhome wyposażone jest w zdejmowaną nakładkę na tackę, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Waży 7,5 kg, więc nie sprawi problemu podczas przestawienia go w inne miejsce. Wykonane jest z wysokiej jakości drewna. Drugi model to EVOLU 2. To krzesełko posiada czterostopniową regulację, co umożliwia  dopasowanie go do stołu oraz wieku dziecka. Szerokie i wygodne siedzisko oraz pasy bezpieczeństwa zapewnią komfort każdemu maluchowi.

Dodatkowo, by zapewnić pełną wygodę, można dokupić kilka praktycznych akcesoriów, np. blat, ochraniacz-poduszkę, podwyższenie (które pozwoli na dopasowanie krzesełka do wyższych wysp kuchennych), a nawet płóz. Jest bardzo lekkie, waży zaledwie 5 kg, a jego nowoczesny wygląd świetnie uzupełni każde wnętrze.

Co Wy na to? 🙂

1

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl