Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Jedziemy na majówkę!

Już niebawem długo wyczekiwany majowy weekend. Co prawda, to tylko 3 dni, ale przecież nie tylko o to chodzi ;). Majówka to majówka. Grunt, by odpocząć i zwiedzić ciekawe zakątki albo odkryć ładne miejsca w Polsce. Co jednak, gdy jedziemy z dzieckiem? Czym je zająć, co zaproponować, by się nie nudziło? Tublu przychodzi z pomocą.

unnamed (2)

Piękna pogoda sprzyja spacerom, a w przypadku dalszych wyjazdów na pewno w pobliżu wynajmowanych letniskowych domków lub campingów znajdują się piaskownice. Między innymi dlatego warto zaopatrzyć się na takich wyjazdach w odpowiednie zabawki. Przyda się do tego z pewnością komplet Mały Ogrodnik francuskiej firmy Janod – idealny do zabaw na świeżym powietrzu. W skład zestawu wchodzi superkonewka, drewniana łopatka, grabki oraz… rękawice (z myślą o czyścioszkach:).

Zabawy na świeżym powietrzu to gratka dla aktywnego malucha. Dlatego dla szkrabów mamy specjalne latawce  w kształcie motyli, bardzo kolorowe, sprawiające, że maluch jeszcze bardziej pokocha piękną pogodę i zabawy na dworze. Sprawdzoną zabawką, która, wbrew pozorom, stworzona jest nie tylko dla dziewczynek, jest uniwersalna skakanka VilacNie dość, że jej kolory uprzyjemniają zabawę, to jeszcze zachęca do brania udziału w zabawach ruchowych.

A propos ruchu i aktywności – wiecie, że właśnie podczas zabaw ruchowych dzieci najbardziej wypoczywają i najlepiej wykorzystują swoją energię? 😉 To najlepszy wypoczynek świata! Dlatego francuska firma House of Toys przygotowała coś naprawdę specjalnego – tzw. piramidę aktywności. O co chodzi? Już tłumaczymy – to specjalna 80-centymetrowa budowla, którą można ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie, ale także zabrać do parku czy właśnie na majówkę. Z każdej strony tej piramidy znajdują się inne aktywności – a to rzucanie piłeczką do kosza, a to rzutki czy kopanie do bramki 🙂 Oczywiście jest to zestaw z kilkoma piłeczkami, pokrowcem oraz szpilkami, którymi piramidę można przymocować do ziemi. Świetna sprawa, naprawdę polecamy 🙂

th_580x600x90_w0pr_image_7397

Co jeszcze przygotowało Tublu z okazji nadchodzącego długiego weekendu? Przychodzą nam na myśl fantastyczne maty do gry w klasy. Dawniej, jeszcze za naszych czasów ;), takie klasy rysowało się kredą na chodniku, teraz można je spokojnie rozłożyć na trawie podczas majowego campingu. Żywe kolory dają ogromną frajdę, a sama zabawa ćwiczy  koordynację ruchową dziecka, no i umiejętność liczenia (praktyczne i pożyteczne!).  Oprócz gry w klasy serdecznie polecamy jeździki Twistcar – ekstra alternatywę dla rowerka :). Dla nas rewelacja – bo napędzany jest wyłącznie siłą mięśni, a 120-kilogramowa ładowność to tylko zachęta do zabawy, również dla rodziców i rodzeństwa :). To nasz numer jeden na liście majówkowych zabawek. Zresztą – sami zobaczcie.

https://www.youtube.com/watch?v=TpK6_ISiMxo&feature=youtu.be

Wspaniałego wypoczynku! 

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl