Logo tublu-blog
Na naszym Blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, konkursów, a także informacji o niekonwencjonalnych produktach dla Was, zabawkach dla Waszych dzieci. Większość z nich dostępna jest w naszym sklepie www.tublu.pl

Czy napisaliście już List do Mikołaja?

Już za 24 dni spełnią się marzenia wielu Dzieci – znajdą pod choinką prezenty od Mikołaja czy też Gwiazdora (w zależności od regionu). Tradycyjnie aby ułatwić sobie zadanie rodzice na całym świecie wypełniają wraz z dziećmi Listy z życzeniami do Świętego Mikołaja. 

blog

Jeżeli jeszcze nie napisaliście takiego listu ze swoimi Dziećmi bardzo polecamy. Dzięki temu dowiecie się o czym marzą Wasze dzieci i unikniecie wpadek prezentowych. Jeżeli boicie się,  że Dziecko wypełni list samymi zabawkami z reklam TV,  czego chcielibyście uniknąć, możecie namówić go do tego, żeby wymieniło rodzaje zabawek jakie chciałoby dostać – typu puzzle, lalka, auto, klocki, książka, coś do rysowania, coś do eksperymentowania, coś związanego z dinozaurami, planetami itd. Ja osobiście zawsze tłumaczę moim Dzieciom, że na pewno Mikołaj nie spełni w 100% ich oczekiwań bo ma bardzo dużo dzieci do obdarowania i zwyczajnie może mu nie starczyć zabawek, Elfy mają bardzo dużo pracy w tym okresie.

My w tym roku chcielibyśmy Wam pomóc w tej kwestii, jeżeli nie napisaliście jeszcze listów ze swoimi Dziećmi możecie skorzystać z naszych szablonów (do pobrania tutaj, zwróćcie uwagę, że są tam 2 wersje – dla chłopca i dziewczynki).
W poprzednich latach często pytaliście nas czy istnieje szansa stworzenia u nas w sklepie listy prezentów dla Dziecka, po to aby ułatwić wybór pomocnikom Mikołaja (babciom, ciociom, dziadkom itd.)  i aby wszystkie prezenty pod choinką były trafione w dziesiątkę! W tym roku jest taka opcja..możecie zostawić taki list u nas w sklepie stacjonarnym w Warszawie lub wysłać jego zdjęcie na nasz adres mailowy sklep@tublu.pl wraz z imieniem i nazwiskiem Dziecka. Jeżeli zgłosi się ktoś do nas w sprawie zakupy prezentu dla Waszej pociechy – podpowiemy mu co może kupić, a jeżeli już zdecyduje się na zakup wykreślimy kupiony przez niego prezent z listy tak aby była aktualna 🙂 Jednym słowem Tublu Elfy w tym roku świadczą usługi Concierge. Ps. Oczywiście jeżeli macie swój własny list również możecie go podesłać (nie musi być na naszym szablonie :))

blog3

 

Dodaj swój komentarz poniżej. Dodano: Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

projekt i realizacja: tworzenie stron www: www.amill.pl